Inimene, abikaasa, ema, president, poliitik, tegija ja tegutseja

Meelelahutus kriisis ja edaspidi...

Hotellid, muuseumid, kultuur ja sport pandi kriisi pausile. Mitmed suur-üritused jäävad ära. Mitmed ettevalmistatud tegevused lükkuvad järgmisesse aastasse.
Hotellid on tühjad nii kaua kuni piirid lahti lähevad, isegi siis kui me kõik siseturismi harrastame. Ei ole meiegi pere ära öelnud suviseid broneeringuid Saaremaale. Arvestades järgnevate lainetega võiks mõelda aga ka sellele, et nii mõnigi sulgeb oma uksed ja seega tuleb uusi rakendusi leida. Riigil  vöimalus mõelda üürikorterite turule? Hotellis töötaval inimesel aga aeg mõelda uuele elukutsele?

Kui me püüame  süüa väljas rohkem kui varem, siis me ei suuda süüa ikka nii palju nagu kõik Eestit külastanud turistid sõid. Ühistraspordi maht ilmselt ei taastu niipea, kui üldse taastub. Me oleme juba harjutanud jala käimist ja  vähem ringi liikunud linnade vahel. Pealegi oli bussijuhte puudu, seega seda enam pole? 

Igal juhul vajame ümberkorraldamist ja ümberõppe pakkumist! Bussijuhtidest või hotelliteenindudest tulevad uued põllumehed või logistikud?

Muuseumide ja näitustega on seis vast pisut parem. Olles olnud perega koos, saab ehk nii mõnelegi traditsiooniks nädalavahetusel nüüd hoopis kunsti nautida. Muusikat ja teater on õnneks suveperioodil vabas õhus. Uued, innovatiivsed lahendused nendes valdkondades on tulevik. 

Lõpetuseks - puhtus on saanud teise tähenduse. Loodame, et me suudame seda ka hoida. Käte pesemise rohkus on pigem hea kui halb harjumus. Liikumine värskes õhus samuti. Oma lähedastega koos olemine ka. Leidkem üles need positiivsed asjad, mõtted, tunded ja tegevused, mis olid meiega siis ja on ka praegu. Keskendugem rohkem olevikule ja tulevikule. Laske lahti eelnenust. Uued lahendused on ees!


Eelmine
Kas kriis lähebki raisku....
Järgmine
Töö veel ikka neti teel

Lisa kommentaar

Email again:

Kommentaarid: 10

UjtpKBLwdqHIn OTnAScJCdHMKzroR May 26, 2020
wIAOjKYdQ NYySHZGXEVimtq May 26, 2020
cktMQngb RPykJNEogjvFub Jul 03, 2020
wYOCHyqPXitkGfjB urCFMiDyk Jul 03, 2020
THKlpvBEiuAwns LRgbHKPweh Aug 23, 2020
ojnirTWSyOg eLWxoIbSg Aug 23, 2020
TLVGOxysJdjzYIZF GgVbMmACDRue Sep 25, 2020
vIoxziwdbJSeg ITyCXSNmBDPiM Sep 25, 2020
IFgeLwyUAYD bLYwfrtxm Oct 23, 2020
rRkgMATq prfUCgoTSjXbZ Oct 23, 2020