Inimene, abikaasa, ema, president, poliitik, tegija ja tegutseja

Kui oled kandidaat, siis ... ooo ho ho hoooo

Kõik hakkavad Sulle kirjutama

Ühed kirjutavad küsimusi ja tahavad vastuseid. Näiteks kooseluseaduse  ning loomakaitse ja karusloomafarmide kohta. Teised küsivad toetust. Otse ja viisakalt küsivad - näiteks nii mälestusmärkide püstitamiseks kui ka meeskonnale võistlussärkide ostmiseks.

Minu töökaaslased teavad, et kui mulle kirjutada, siis ma kipun vastama.
Vastan ka suhteliselt kiiresti.

Seekord andsin karusloomafarmide keelustamist soovivatele inimestele teada, et alati tulevad minu jaoks enne lapsed ja siis loomad. Kuid ma ei käi lastega tsirkuses ega pea vajalikuks loomi tsirkuses pidada või karusloomi kasvatada. Meil ju tänapäevane tehnoloogia võimaldab ka ilma kasukata ringi käija, isegi külmal talveilmal

Kooseluseaduse küsimustele jätsin vastamata. Miks? Sest küsijad tahtsid vaid "ei" ja "ja" vastuseid. Arvan, et paljud asjad pole päris must - valged ja seega on mõistlik vastustele kasvõi 2 lauset selgituseks lisada. Lisaks mulle ei meeldi ähvardamistaktika, mida küsijad kooseluseaduse vastuvõtmise eelselt kasutasid oma vaadate tutvustamiseks.

Rahadega on aga nii, et kõik küsivad ja kõigile niikuinii ei jagu. Toetan,  olen toetanud ja ilmselt toetan ka edaspidi lastega seonduvaid tegevusi.  Usun,  et kõige enam on vaja panustada tulevastesse põlvkondadesse.
Eelmine
Sõnavabadus hea valmis- ja ajakirjandustava võtmes
Järgmine
Kuidas ma ukselt uksele kinke kohale viisin

Lisa kommentaar

Email again: