Inimene, abikaasa, ema, president, poliitik, tegija ja tegutseja

Sõbrapäev

Veebruaris on nii sõbrapäev, vastlapäev kui ka meie Vabariigi Sünnipäev.
Päike käib kõrgemalt ning hing on juba kevadine ehk siis suurepärane kuu.
Minul on elus vedanud. Minu suurim sõber on minu abikaasa. 25 aastat abielu lihvib maha nii mõnedki nurgad, õpetab sind kuulama ja mõistma, toetama ja toetust saama ilma küsimata.

Vahel olen kuulnud seda, et mul on lihtsalt vedanud, sest mul on super mees. Mina ise loomulikult arvan, et ka mu mehel on vedanud, sest tal on super naine:) See aga ei tähenda, et me oleme ühesugused. Kindlasti oleme aastatega rohkem kokku kasvanud ja suudame sageli üksteist ka poolelt sõnalt mõista või isegi ohke põhjal ära arvata, mis on mureks.
Kuid ... me oleme tegelikult täiesti erinevad inimesed. Kasutades psühholoogiatermineid, siis mina olen totaalne sangviinik ja tema pigem flegmaatik. Horoskoobi järgi oleme me kala ja vähk ehk siis mõlemad vee-elukad. Horoskoobi uskujatele võin kinnitada, et tähtkujude järgi on meie sobivus peaaegu ideaalne. Puudu jääb see, et oleme ühel ja samal looma-aastal sündinud Kuked, mis vahel teebki olemise keeruliseks :)

Oleme jõudnud sellesse aega, kus meie tuttavaid ja sõpru on ootamatult tabanud nii kehva prognoosiga haigused kui ka näiteks vanemate ja ka sõprade lõplik lahkumine elust. Sellised olukorrad panevad Sind tahes tahtmata mõtlema, mis siis kui see kõik juhtuks ootamatult minuga? Ei, ei - ma ei kisu sõbrapäeval melanhoolseks. Need on ju küsimused, millele vastust me oma sügavas sisimas teame, kuid sageli ei ütle seda iseendale välja.

Kallid sõbrad ja tuttavad - elage iga päev nii nagu see võiks olla teie viimane ehk oma südametunnistuse, tõekspidamiste, uskumuste, traditsioonide järgi. Tehke nii, et iga päev oleks Teie jaoks oluline. Olge rõõmsad juba hommikul ärgates, kasvõi lihtsalt seetõttu, et te ärkasite. Hõisake TERE kõigile, keda hommikul näete. Naeratega, mis siis et vahel läbi pisarate...

Alusta sõprusest  iseendaga, siis naeratab ka Maailm Sulle vastu. Alusta täna, 14.veebruaril 2015.aasta Sõbrapäeval.

Eelmine
Riigikogulane - haritud haritlane?
Järgmine
Ja nüüd see algas...

Lisa kommentaar

Email again: