Inimene, abikaasa, ema, president, poliitik, tegija ja tegutseja

Õnn on olla...

Olen alati elanud oma südametunnistuse ja kõhutunde järgi. Elu tuleb ju elada  nii, et oled vähemalt 111% panustanud, proovinud, katsetanud, julgenud elada ja magad rahuliku südamega. Kõhutundega on nii, et minu tähtkujus sündinud inimestel pidi see suisa kohustuslikult otsustamise alus olema ;)
Nii ma siis tänan Teid kõiki igasuguste toredate mõtete ning ettepanekute eest ja annan teada, et oma vahva Volvo s40, sündinud 2006, saadan ma viimasele teekonnale - nii Teie soovituste, mehaanikute murelike pilkude kui ka oma kõhutunde alusel. Mis auto teemal edasi saab, sellest annan teada.

Vahepeal oli meil keska lennu kokkutulek, Jaanipäev, remondi edasiliikumine, sõprade laste lõpetamised ja niisama mõnus olemine.  Kõige raskem on enda vabaks laskmine, kui sa teada et samal ajal käib kusagil tegevus, mille lõppedes on sinul jube palju asju teha. Samal ajal on jube põnev, kuidas valitud värvid, tapeet, uus köök ja uus põrand kokku mängivad. Elutoa värvid saavad ikka täiesti pea peale keeratud. Ja see tunne, et kui kõik on lõpuks valmis, siis saab sättida ja paigutada ning veel asju ümber teha jne. Ja ikka tuleb ka praeguse remondi perioodil otsida uut kardinapuud, üks laelamp on veel puudu ja veel nipet näpet.

Remondiga on asjad nii nagu tavaliselt remondiga on. St et ette tuli ootamatusi ja seega nagu ikka, ei saa remont planeeritud ajaks valmis. Samal ajal tunnen ma, et mul pole ühtki nii rahulikku remonti mitte kunagi olnud. Kohe on selline kõhutunne, et tulemus saab väga hea, vaatamata viperustele ja mõningasele esialgsest plaanist kõrvalekaldumisele. Kuna oleme kodus nö välja kolitud, siis ei pea õhtuti elu eest ülejäänud elamist koristama ning värvilõhnu sisse hingama, mis on ju positiivne.

Üürikorter on väike aga tubli ja asub lihtsalt super kohas. Kuna aknad avanevad hoovi, siis ka vaikne. "Aura" poolest tundub see maja olevat hea koha peal. Kui otsite pikaajaliselt üürikat, siis võin hiljem kontakte jagada, kui omanik on huvitatud. Kesklinnas elamise plussid on suvel täitsa olemas. Kiire käik turule või toidupoodi on väga harjumatu. Paar sumedat õhtut Emajõe äärses melus on juuni kohta super, tavaliselt oleme augustis kesklinna jõudnud. Kino osas on küll nii, et Cinamoni toolidele tahaks kile enne peale panna kui sinna peale istuda, seega eelitaks kesklinnas Ekraani. Lõunakas jääb hetkel, eriti ilma autota, pisut kaugele. Samas hea harjutada ühistranpordiga liikumist, mida eelmisel nädalal juba ka tegin. 

Ühistransport on Tartus suht ok, lihtsalt ilmad on nii tuulised ja kõiki "talveriideid" üürikas kaasas pole :) Aega kulub ka ikka oluliselt enam kui autoga liigeldes, aga eks see kõik omakorda aeglustab minu tavalist tormamist. Nii et kõik on alati millekski hea.

Hoidke siis pöialt, et 3. - 4. juulil kolin koju tagasi.
Eelmine
Õnnelik õnnetus
Järgmine
Uus auto ?

Lisa kommentaar

Email again: