Inimene, abikaasa, ema, president, poliitik, tegija ja tegutseja

2016

Mina loen horoskoope. Igasuguseid. Aga aasta alguses kindlasti Mangi.
Miks ma loen? Lihtsaim vastus - tahan. Keerulisem - olen aastaid Mangi järgi planeerinud puhkust ja ka kiire aja tulekuks valmistunud. Hästi on läinud, täpselt nii nagu planeeritud. On see siis Mangist või minu planeeritust, vahet pole, tähtis on et olen hästi hakkama saanud.
Tuli uus aasta.
Tuli toredasti.
Tuli lubadusteta.
Ma nimelt  ei anna juba jupp aega uusaasta lubadusi.

Küll aga panen ma teele oma soovid noorkuu loomise ajal. Tean, et küsimus pole ainult Kuus (tavekehas), vaid selles et kui suudan oma soove sõnastada, siis on oluliselt rohkem lootust neid ka ellu viia. Aga olen VÄHK ja seega veest väga mõjutatav. Vesi omakorda on mõjutatud Kuust - tõusudest ja mõõnadest olete ju ometi kuulnud? Seega elan Kuu järgi. Kauaaegsed kaastöötajad on samuti märganud (nagu ka tervishoiutöötajad), et täiskuu ajal olen teistsugune. Libahundiks küll ei muutu :)

Tõsiselt võttes ei ole igapäevane ajalehe horoskoop tõsiselt võetav mitte mingil moel, aga lõbus on ikka. Varsti lõpetan ka lehtede lugemise, siis lõpeb ka see nn päevane horoskoop...

Uue aasta alguses on horoskoopide kogumike väljaandmine tõsine kasumlik,  majanduslik tegevus, seega laske edasi. Nii kaua kui on tegijaid, nii kaua on ka lugejaid ning eestlane on teada maausku rahvas, kes samal ajal käib kirikus, huvitub teistest religioonidest või nimetab end ateistiks.

Ilusat aastat Teile kõigile, sõltumata sellest kas olete näiteks Kuu usku või lihtsalt VÄHK.
Eelmine
Ma armastan novembrit
Järgmine
Kooseluseadus ja pagulased

Lisa kommentaar

Email again: